Brak ikony do włączenia nawigacji

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Alcon
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2024, 17:30
Samochód: SEAT ATECA 1.TSI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: Alcon »

Witam wszystkich.
Mam taki problem, że nie potrafię włączyć nawigacji systemowej w aucie. Nie chodzi o nawigację z Android Auto bo to działa. Chodzi o to, że nie nogę natrafić na jakąś ikonę dzięki, której można ją uruchomić. Czy trzeba być gdzieś zalogowanym czy w jakiś inny sposób to uruchomić. Seat Ateca 2023 roku to chyba ok ton po liftingu. Bardzo proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam



Sponsor

Brak ikony do włączenia nawigacji

Sponsor


Awatar użytkownika
TomeL
Posty: 670
Rejestracja: 05 cze 2018, 7:37
Lokalizacja: Galicja
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI FL
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: TomeL »

Nie obraź się za pytanie: na ile procent jesteś pewien, że nawigacja jest w wyposażeniu Twojego auta?


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Alcon
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2024, 17:30
Samochód: SEAT ATECA 1.TSI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: Alcon »

Przyznam, że to jest dobre pytanie, dzięki. Nie brałem tego pod uwagę, że w takim roczniku może tego nie być. A jeśli to prawda czy można wgrać do systemu?

kapelusznik
Posty: 103
Rejestracja: 25 paź 2022, 11:11
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Seat Ateca Reference 1.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: kapelusznik »

Jak masz jednostkę centralną która obsługuje tylko AA to nie.

Capa
Posty: 50
Rejestracja: 22 mar 2021, 21:54
Samochód: Seat Ateca 1.5 XP Dsg
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: Capa »

Nie martw się, nic nie tracisz. Nie znam nikogo, kto korzysta w fabrycznej, jeśli działa mu AA :)

Skylla
Posty: 22
Rejestracja: 03 mar 2024, 16:33
Samochód: Ford
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: Skylla »

Ale ludzie słono za nią płacą konfigurując samochód :)

Awatar użytkownika
S3ker
Posty: 292
Rejestracja: 22 sty 2019, 17:10
Samochód: ATECA MY19 1.5 TSI DSG XC BLACK
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: S3ker »

Serio ktoś kupując auto nie wie jakie ma wyposażenie ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ?????????????????????????
Seat Ateca Black Magic 1.5 TSI DSG7 150KM Xcellence

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 369
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: rybsko »

S3ker pisze:
30 kwie 2024, 20:59
Serio ktoś kupując auto nie wie jakie ma wyposażenie
Zgadzam się, że wypadałoby się orientować czy auto będzie miało wyposażenie, na którym nam szczególnie zależy ;)

To powiedziawszy, producenci i ich marketingi robią sporo aby się w tym skutecznie pogubić i tylko typ rozkminiacza po dużej inwestycji czasowej daje radę to sobie wszystko dobrze ogarnąć. Nie wspominając o celowych zabiegach pozbawiających niektóre warianty auta możliwości wybrania niektórych opcji...

geranium
Posty: 727
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: geranium »

rybsko pisze:
02 maja 2024, 9:05
S3ker pisze:
30 kwie 2024, 20:59
Serio ktoś kupując auto nie wie jakie ma wyposażenie
Zgadzam się, że wypadałoby się orientować czy auto będzie miało wyposażenie, na którym nam szczególnie zależy ;)

To powiedziawszy, producenci i ich marketingi robią sporo aby się w tym skutecznie pogubić i tylko typ rozkminiacza po dużej inwestycji czasowej daje radę to sobie wszystko dobrze ogarnąć. Nie wspominając o celowych zabiegach pozbawiających niektóre warianty auta możliwości wybrania niektórych opcji...
kupując auto za nie się płaci nie wspominając za dodatkowe wyposażenie czyli płacisz za coś czego nie ma lub za coś co ci naopowiadali.....

ale widać takie czasy tak samo jak pytać się ludzi co by jeszcze dokupili...kupuję to co potrzebuję przecież to moje auto ale to ja tak mam :D :D

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 369
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Brak ikony do włączenia nawigacji

Post autor: rybsko »

geranium pisze:
02 maja 2024, 11:06
kupując auto za nie się płaci nie wspominając za dodatkowe wyposażenie czyli płacisz za coś czego nie ma lub za coś co ci naopowiadali.....

ale widać takie czasy tak samo jak pytać się ludzi co by jeszcze dokupili...kupuję to co potrzebuję przecież to moje auto ale to ja tak mam :D :D
Głównie miałem na myśli to, co jest uznawane za wyposażenie standardowe. Jak mnie zapytasz czy mam hak, czarną podsufitkę, beats albo ogrzewanie postojowe - odpowiem bez zająknięcia, bo każde z nich chciałem świadomie. Ale lista wyposażenia standardowego ma ze dwie strony A4 i podejrzewam, że połowy bym nie wymienił z pamięci ;) Tych samych opcji, które u mnie w FR były w standardzie, w reference może w ogóle nie być. Oglądasz potem reklamy, prospekty, czytasz dyskusje itp przekonany, że to opcje standardowe, a tymczasem figa z makiem :D
Za ten post autor rybsko otrzymał podziękowanie:
Misiek (02 maja 2024, 22:31)
Ocena: 5.26%

ODPOWIEDZ